Rada Programowa

Home / O fundacji / Zespół / Zarząd

Lesław Moritz

fundator

Fundator Fundacji Obywatelskiej BAZAR, przedsiębiorca, szef firmy inwestycyjnej Trans Universal Poland (TUP). W wolnych chwilach uprawia sporty motorowodne.

Joanna Litowczenko

prezes Zarządu Fundacji

"Dobrze widzi się tylko sercem.
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."

Dziennikarka i producentka telewizyjna, autorka programów gospodarczych "Rynek, ludzie i gospodarka" nagrodzonego przez NBP i Reuters Polska nagrodą im. Władysława Grabarskiego oraz programu "Biznes czyli kto kogo.." i innych. Organizatorka Przeglądu Form Dokumentalnych BAZAR ? festiwalu filmów o tematyce społeczno ? ekonomicznej odbywającego się co roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Janusz Wiśniewski

członek Zarządu Fundacji

Czynny zawodowo w latach 1993-2019, w tym 42 lata doświadczenia zawodowego w instytucjach państwowych na różnych stanowiskach z kierowniczymi włącznie. W tym czasie był także wykładowcą na wyższych uczelniach: Akademii Rolniczej w Poznaniu, Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych. Podczas aktywności zawodowej posiadał uprawnienia zawodowe do projektowania oraz kierowania robotami w dziedzinie budownictwo wodne. Specjalista w dziedzinie szeroko pojętej gospodarki wodnej.

( strona 1/1 )
wróć na poczatek strony wyślij wiadomość e-mail