O nas
Zespół
Zarząd
Rada Programowa
Statut
Galeria
Polityka prywatności
Kontakt

Home / O fundacji / Zespół / Rada Programowa

Jacek Piotr Buczkowski

Radca prawny. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Inicjator wprowadzenia na polski rynek spółek handlowych, zarówno z udziałem kapitału zagranicznego jak i polskiego. Cieszy się zaufaniem i zadowoleniem zagranicznych klientów które zaowocowało m.in. wpisem na listę kancelarii prawnych rekomendowanych przez Ambasadę i Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Polsce.
W wolnym czasie żegluje lub przy muzyce jazzowej czytuje książki dotyczące kultury i historii państw skandynawskich.

Agnieszka Duczmal

"Jest zdecydowana i witalna, i porusza się jak płomień."
Walls Journal (Wielka Brytania)

Dyrygentka oraz dyrektor artystycznym Orkiestry Kameralnej Amadeus. Wielokrotna laureatka konkursów dyrygenckich między innymi: I Ogólnopolskiego Konkursu Dyrygentów w Katowicach w 1970, IV Międzynarodowym Konkursie Dyrygentów Herberta von Karajana w Berlinie Zachodnim. Współpracowała z telewizjami Télévision Française, Telewizji Japońskiej, BBC w Londynie, CBC w Montrealu oraz Telewizją w Meksyku. W 1982 roku otrzymała tytuł "La donna del mondo" (Kobieta Świata) przyznany przez Międzynarodowe Centrum Kultury Saint Vincent w Rzymie pod patronatem UNESCO i prezydenta Włoch za wybitne w skali światowej osiągnięcia w dziedzinie kultury, sztuki i działalności społecznej.

Piotr Frydryszek

Były prezes Zarządu Radia Merkury S.A. Pracuje w Regionalnej Rozgłośni Polskiego Radia w Poznaniu. Z wykształcenia filolog, pracuje jako dziennikarz oraz menedżer. Interesuje się literaturą popularno - naukową. W wolnych chwilach czytuje poezję.

Wojciech Kruk

Przedsiębiorca, ekonomista, senator II, III i IV kadencji, polityk związany z Platformą Obywatelską, właściciel zakładu jubilerskiego W. Kruk. Przewodniczy Radzie Nadzorczej tego przedsiębiorstwa. Stoi również na czele rady Krajowej Izby Gospodarczej oraz Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz jest członkiem Polskiej Rady Biznesu.

1
2
3
Ostatnia »
( strona 1/3 )
wróć na poczatek strony wyślij wiadomość e-mail